KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123234
nr 1612 3234
Otto Scheinhammer
(1897-1982), Tyskland
Oljemålning, By med palmer. Signerad. Olja på duk, 74x63 cm, yttermått inklusive ram: 92x82 cm
Otto Scheinhammer, tysk bildkonstnär född 1897, död 1982.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:35:04
11/4 10:02:46
Otto Scheinhammer
Läs mer om Otto Scheinhammer